24.9.2011 Slovan-Košice 2:1

28. září 2011 v 18:17 | Nika :) |  Nika

Konečne sú na Slovan stránke fotky zo zápasu tak vám môžem napísať článok :) Ako som vám chcela spomenúť, robotu som stihla a nejakých 30€ som dostala takže fajne :) Potom som utekala do Čeklísa ku bratrancovi a on ma odviezol na Slovan. Zápas bol dobrí, aj keď kotol bol dajme tomu poloprázdny. V prvom polčase mali tolko šancí že až a dostali 0:1 od Škutku. No ale v druhom polčase sa naši oblúbený hráči zobudili a naštartovali to. Dali 2 góli za sebou od Šeba a Milinkoviča. :) Do konca zápasu si držali svoju obrannú pozíciu ale skúsili ešte pár útokov a pár šancí aj dokašlali. Ale hrali dobre a to je hlavné :) V kotli sa hučal nový chorál :

,, OOOO sk slovan
navzdy slovan
sme belasii
na slovensku moze byt len jeden sampion
na tribunach modro-biely budu vitazom "

Po zápase som samozrejme sa okašlala a nenastúpila som na bus na ktorí som mala ísť :D Ako pohode. To by som nebola ja kebyže niečo nedokašlem ;) . Tak som volala bratrancovi kde je a našťastie bol na ceste z Eurovei tak prišiel pre mňa a odviezol ma ku nemu domov a tam som ostala spať :) . Teším sa na ďalší zápas so Salzburgom, ktorí nanešťastie hrajú tam takže ho uvidím iba z TV :/. Ale fandiť budem aj doma v kresle so šálom v ruke a s dresom na sebe! :) Ďalší zápas ktorý sa odohrá doma bude s Parížom (EL) a potom so Žilinou (CL). Takže kedˇzoženiem pokusného králika ktorí pôjde so mnou vidíme sa v kotli ;)